Pasif Jimnastik Nedir?

Pasif Jimnastik, Arist olarak sunduğumuz bir vücut şekillendirme yöntemidir. Elektrikli kas uyarımı kullanarak kasları pasif bir şekilde çalıştırır ve tonlar. Bu yöntem, hareketsiz bir şekilde egzersiz yapma imkanı sağlar.

Pasif Jimnastik, özellikle hareket kısıtlılığı olan veya spor yapma imkanı bulunmayan kişiler için ideal bir seçenektir. Kasları uyarırken aynı zamanda enerji harcamanıza gerek kalmaz.

Pasif Jimnastik Yönteminin Avantajları

Pasif Jimnastik, birçok avantaja sahiptir. İlk olarak, kasları uyararak tonlama ve sıkılaşma sağlar. Bu sayede vücut şekillendirme hedeflerinizi destekler.

Pasif Jimnastik, zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Yoğun bir egzersiz programına ayıracak vakti olmayan kişiler için ideal bir seçenektir. Hareketsiz bir şekilde çalışırken aynı zamanda farklı işlerinizi yapabilirsiniz.

Pasif Jimnastik Seansı ve Sonuçları

Pasif Jimnastik seansları, genellikle 20 ila 30 dakika arasında sürer. Uzmanlarımız, size özel bir tedavi planı oluşturarak ihtiyaçlarınıza uygun bir program belirler.

Pasif Jimnastik seanslarından sonra genellikle hemen sonuçlar gözlemlenir. Kaslarda tonlama ve sıkılaşma hissedilir. Ancak, tam ve kalıcı sonuçlar için düzenli seanslara devam etmek önemlidir.